Pan Okładkowy

23674721_152138675535429_5514606760722214257_o

Przy hobbystycznych produkcjach o budżet trudno. Kiedy więc przychodzi pora na projekt i design, rozglądamy się za dobrą duszą, która z czystej dobroci serca użyczy swego talentu i znajomości programów graficznych. I tak oto Pan Fotograf stał się Panem Okładkowym. To jego debiut w tej branży.

Pan Okładkowy na co dzień lubi sobie pstryknąć fotkę tu i tam. Jego rytuałem w dni wolne jest wstawanie o czwartej nad ranem, by pociągiem udać się w nieznane (lub znane), bo a nuż będzie fotogeniczny wschód słońca. Lubi, biedaczek, przyrodę. Moknięcie w Parku Richmond po to, by uchwycić w obiektywie ryczącego jelenia, to tylko przykład jego poświęcenia. Tak, zazwyczaj moknę razem z nim. Z licznych wycieczek w rodzinne strony swojej drugiej połowy także przywozi fotograficzne suweniry.

Okładkowy publikuje w Internecie dokumentacje swoich przygód z obiektywem. Niektórzy z czytających znają go pod innym nazwiskiem, stąd poniższy link wyda się im nieco tajemniczy. Nie obawiajcie się. To wciąż on, ten sam.

Zajrzyj, obejrzyj, zalajkuj, podziel się. Niech ma Okładkowy jakąś zapłatę za swoje projektowe trudy.

https://www.facebook.com/DanielFarringtonPhotography/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s